ONE TEAM

SoccerFun vzw kan rekenen op de medewerking van vele bekwame, gediplomeerde en enthousiaste trainers/leerkrachten (18+). Daarnaast zijn talrijke gemotiveerde begeleiders in de weer om de niet sport/spel gerelateerde zaken in goede banen te leiden (animatoren, logistiek medewerkers, begeleiders,…).
Hieronder kunt u een overzicht vinden van onze medewerkers.

Deel uit maken van ons team?

Wilt u kennis maken met ons team en vervolgens eventueel ook zelf meewerken op een activiteit stuur dan een gemotiveerd mailtje met CV naar info@soccerfun.be.

– Amaury Soinne (Keepertrainer Club Brugge)
– Antoine Timmerman (LO-leerkracht)
– Arne Boone (Speler Sassport Boezinge)
– Ashley Muylle (Speler Club Roeselare – Jeugdcoördinator Club Roeselare)
– Axelle Lycke (LO-leerkracht)
– Bart Caenepeel (Gewezen keeper- en jeugdtrainer)
– Bart Cleenwerck (Speler Daring Brugge – Jeugdvoorzitter Daring Brugge)
– Bart Van Hecke (U18-coach Cercle Brugge)
– Bert Hoste (Jeugdtrainer Club Brugge en R. Knokke FC)
– Bert Verweirder (Jeugdtrainer KFC Varsenare)
– Bjarne Muylle (Speler KFC Lendelede – Jeugdtrainer Cercle Brugge)
– Björn Caenepeel (Hoofdcoach KDC Ruddervoorde B)
– Bram Moerman (Jeugdtrainer Zulte Waregem)
– Brend Vantournhout (Hoofdcoach VV Koekelare B)
– Bryan Lintermans (Coördinator Middenbouw Wevelgem City)
– Christophe Lycke (Ex-profkeeper)
– Davignio Claerhout (Speler Club Roeselare – LO-leerkracht)
– Dimitri Van Troyen (Jeugdtrainer Roeselare-Daisel)
– Dries Dolphen (Jeugdtrainer Cercle Brugge)
– Dries Termote (Jeugdtrainer Torhout KM)
– Emma Clement (MovingKids juf)
– Franky Mestdagh (Ex-profkeeper)
– Frederic Vanden Bussche (Sportief manager KSV Jabbeke)
– Frederiek Logghe (Hoofdcoach VV Aartrijke)
– Gert-Jan Joseph (Trainer Topsportschool Brugge)
– Gilles Vanthournout (Jeugdtrainer Torhout KM)
– Giovanni Vandenbussche (Keepertrainer Ladies Zulte Waregem)
– Jan Decapmaker (Jeugdtrainer KSV Diksmuide)
– Jan Vandekerckhove (Jeugdtrainer Cercle Brugge)
– Jared Deroo (Jeugdtrainer Cercle Brugge)
– Jarni Cuffee (Jeugdtrainer KV Oostende)
– Jason Claeys (Jeugdtrainer Daring Brugge)
– Jasper Jonckheere (Spelers KFC Varsenare)
– Jeffry De Busschere (Hoofdtrainer VVC Beernem B)
– Jelle Dudal (Speler Excelsior Zedelgem – Techniektrainer Torhout KM)
– Jelle Hindryckx (Coördinator onderbouw SKV Zwevezele)
– Jelle Vandekinderen (Jeugdtrainer Dosko Beveren)
– John Fiers (Docent Voetbal Vlaanderen)
– Joren Van Hauwenhuyse (Jeugdtrainer KSV Jabbeke)
– Jurgen Vandekerckhove (Bestuurslid KDC Ruddervoorde – AVJO Cercle Brugge)
– Justine Taveirne (MovingKids Juf)
– Justine Boerjan (MovingKids Juf)

– Kenneth Claes (Jeugdtrainer Daring Brugge)
– Kenneth Doom (Cördinator middenbouw FC Kleit)
– Kevin Deslypere (Assistent-coach KSV Oostkamp)
– Kjell De Wilde (Jeugdtrainer R. Knokke FC)
– Kobe Vandeweghe (Speler Daring Brugge en Keepertrainer R. Knokke FC)
– Koen Parmentier (Jeugdcoördinator Wevelgem City)
– Koen Vanhove (Jeugdcoördinator SKD Hertsberge)
– Kyle Standaert (Jeugdscout Club Brugge)
– Laura Claerhout (MovingKids Juf)
– Lennert Lingier (Jeugdtrainer Torhout KM)
– Lennert Vanhoenacker (Jeugdtrainer Torhout KM)
– Louis Dejonckheere (Sportkampspecialist)
– Marc Dawyndt (Hoofdtrainer KV Koksijde Oostduinkerke)
– Nancy Quidousse (Jeugdtrainer KFC Mandel United)
– Ned Charles (Ex-profspeler)
– Nico D’hoore (Jeugdtrainer SVV Damme)
– Nils Lips (Jeugdtrainer Cercle Brugge)
– Peter Loef (Ex-profspeler)
– Pieter-Jan Vanhollebeke (Trainer minivoetbal)
– Preben Verbandt (Hoofdtrainer Daring Brugge)
– Rendert Catteeuw (Jeugdtrainer KSV Diksmuide)
– Ruben Ballegeer (Jeugdtrainer KSV Oostkamp)
– Ruth Rommel (MovingKids Specialist)
– Sandy Jonckheere (Minivoetbal trainer)
– Sam Vandenhende (Jeugdtrainer KSV Oostkamp)
– Siska Demarest (MovingKids Juf)
– Staf Sys (Jeugdtrainer KSV Diksmuide)
– Steven Moors (Jeugdtrainer KRC De Panne)
– Steven Hertleer (Jeugdtrainer KSK Maldegem)
– Stien De Ruyter (MovingKids Juf)
– Stijn Hertleer (Beloftencoach KSK Maldegem)
– Stijn Moerman (Leerkracht Lager Onderwijs)
– Sven Cnudde (Keepertrainer Belgian Red Flames)
– Sybren Callewaert (Jeugdtrainer KSV Jabbeke)
– Tijs Demasure (Jeugdtrainer JV De Pinte)
– Tom Lagast (MovingKids meester)
– Toshiyuki Soete (LO-leerkracht)
– Wouter Vandesteene (Keepertrainer Belgian Red Flames U19)